Wypełniamy wnioski na WIZY TURYSTYCZNE DO USA ! Posiadamy ponad 10 lat doświadczenia. Dzięki czemu mamy wielu zadowolonych klientów którzy nam zaufali.
Wypełniony wniosek otrzymasz
na miejscu w naszym biurze lub przez internet.

Zadzwoń, umów się na spotkanie, poinformujemy cię jakie przynieść dokumenty i ile Twój wniosek bedzie kosztował. Wniosek DS-160 ma formę dynamiczną tj. różni się dla np. dziecka, kobiety mężczyzny, osoby starszej. Istnieje możliwość otrzymania wizy bez spotkania z Konsulem USA. Dotyczy to np. osób do 14-stego roku życia lub po 80-siątym roku życia. Jeśli chcesz się dowiedzieć wiecej zadzwoń do konsultanta.
Wnioski już od 130zł do 170 zł.
 
Aby umówić się na spotkanie Konsulem należy dokonać opłaty w Banku Pocztowym conajmniej  24 godziny przed zapisem na spotkanie. Druk opłaty można pobrać tutaj.

http://ustraveldocs.com/pl_pl/Fee160.pdf

  • Jeżeli nie wiesz jak otworzyć ten link przyjdz do naszej firmy w Rzeszowie i pobierz druk przelewu osobiście.
  • Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z naszych usług poprowadzimy Cię, krok po kroku, jak otworzyć przelew opłaty.

Inną formą płatności jest dokonanie opłaty poprzez własne bankowe konto internetowe (lista akceptowanych banków znajdziesz tutaj https://www.sofort.com/pol-PL/dla-kupujacego/sofort-banking/ - wyszukiwanie po prawej stronie) lub poprzez naszą firmę. Dokonujemy tego podczas procedury wizowej na miejscu w firmie za dodatkową opłatą 20 zł.

W ciągu 30 min - 1 godz. wypełnimy za Ciebie wszystkie dokumenty i umawimy Cię na spotkanie z Konsulem na wybrany przez Ciebie termin i okreśoną godzinę
.

Informujemy  także jakie  dodatkowe dokumety zabrać ze sobą na spotkanie z konsulem i jakie informacje przygotować.


NASZ ADRES; ul. Kościuszki 13/1, Rzeszów tel. 17 85-26-147, t. 880-158-778 / 608-515-406              Zapraszamy od 9.00-21.00 codziennie !